Доставка зі складу 5-10 днів.
Maytoni Balbo Cognac Mod11204G. У категорії. стельових світильників. плафони відіграють надзвичайно важливу роль в освітленні інтер'єрів. Завдяки своєму сучасному дизайну вони можуть бути елегантним доповненням до різних приміщень, таких як спальні, вітальні чи кухні. Саме такі характеристики притаманні плафону. Maytoni Balbo Cognac Mod11204G. , який не тільки додає стилю, але й забезпечує ефективне освітлення. Світлові параметри. Плафон. Maytoni Balbo Cognac. оснащений. чотирма джерелами світла. , що дозволяє рівномірно освітлювати простір. Кожна лампочка може мати максимальну потужність 28W, що...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 25cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 38cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 38 |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 4 джерела |
| Максимальна потужність лампи | 28W |
| Мoдель | BALBO |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові |
| Колірна температура | 3000K |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 38cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 973 ₴



