Доставка зі складу 5-10 днів.
Nowodvorski ALICE 1 Чорний Торшер Сучасний Гостиная IP20 25W only LED Сталь лакована. Nowodvorski. Бажаєте, щоб ваші інтер'єри випромінювали стиль і характер? Nowodvorski - це відмінне поєднання елегантності, інновацій та функціональності, яке змінить будь-який простір. Гарантія якості. Ідеально підійде для приміщення, як: Гостиная і не тільки. Сучасний стиль продукту зробить так, що ваше приміщення засяє на довгі роки використання так, як ви цього бажаєте! ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОДУКТ. Макс потужність: 25W only LED. IP: IP20. Висота упаковки: 9 см. Ширина...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 205cm мм |
| Глибина | 47cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 47 |
| Додаткова інформація | Лампочки в комплекті |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Максимальна потужність лампочки | 100W |
| Мoдель | ALICE |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Вітальня, Спальня, Ванна |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Аркові |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 186cm мм |
| Енергетичний клас | D |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 383 ₴





