Доставка зі складу 5-10 днів.
Azzardo. це бренд, присвячений тим, хто шукає відмінну якість освітлення з вишуканим дизайном. Наша пропозиція включає унікальні лампи та світильники, які не тільки освітлять кожну кімнату, але й стануть її неповторним декоративним елементом. Лампи Azzardo. поєднують у собі продумані форми, елегантні лінії та унікальні матеріали. Вони створені для людей, які цінують функціональність у поєднанні з нестандартним дизайном. Azzardo - це поєднання сучасності з класом, це ідеальне освітлення для тих, хто цінує красу та гармонію в кожній деталі свого...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Цоколь | E14 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 190см мм |
| Глибина | 31 см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 32 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 40W |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 320см мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 490 ₴




