
Підвісна світлодіодна лампа Markslojd Melt біло-чорна 108873
19 216 ₴
- В наявності
- Код: 188783340
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Сучасна підвісна лампа на тросах, LED 13W 108873 Markslojd. _______________________________________________. Купуючи у нас, ви отримуєте. _______________________________________________. Оригінальний ПРОДУКТ. - продукт походить з офіційної дистрибуції марки. Markslojd. Якість PREMIUM. - для виробництва використано ретельно відібрані матеріали. Сучасний ДИЗАЙН. - освітлення впишеться в будь-який інтер'єр. Шведський СТИЛЬ. - виробник акцентує увагу на скандинавських трендах. Увага до ДЕТАЛЕЙ. - для досягнення найвищої якості продукт проходить сувору...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Markslojd |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 3000K |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 19cm мм |
| Глибина | 112cm мм |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Melt |
| Живлення | Мережева |
| Стиль | Сучасний, Скандинавський |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 13cm мм |
| Енергетичний клас | E |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 216 ₴

