Доставка зі складу 5-10 днів.
LUCES EXCLUSIVAS TURBO Лампа підвісна. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, впливаючи на атмосферу кожного приміщення. Вони не тільки функціональні, але й виконують декоративну роль, надаючи характер і стиль простору. Завдяки різноманітності доступних моделей, люстри можуть бути адаптовані до різних приміщень – від вітальні, через їдальню, до спальні. Унікальна світлова ефективність. LUCES EXCLUSIVAS TURBO Лампа підвісна. це сучасне освітлення, яке забезпечує відмінну яскравість завдяки шести джерелам світла. Кожне з цих джерел може мати максимальну потужність 5W...
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 120 см |
| Основні атрибути | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 3000K |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Luces Exclusivas |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 5W |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 905 ₴


