Доставка зі складу 5-10 днів.
Виробник: Luces Exclusivas. Назва: TOLUCA. Символ: LE42781. Параметри. висота (мм): 2000. висота абажура (мм): 16. діаметр (мм): 800. діаметр абажура (мм): ширина (мм): глибина (мм): кількість джерел: 1. тип патрона: LED інтегрований. макс потужність джерела: 48 W. напруга: 230 V. джерело в комплекті: LED 48 W, 2400 lm, 3000 K. можливість затемнення: Так, за допомогою зовнішнього диммера. колір: чорний. матеріал: алюміній/силікон. IP: 20
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Luces Exclusivas |
| Висота | 200cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 80 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 48W |
| Матеріал | Сталь, Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 731 ₴


