Доставка зі складу 5-10 днів.
Azzardo Gulia 7 Pendant (Fh5957Bj120). Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, забезпечуючи як функціональні, так і естетичні якості. Вибір відповідної люстри може повністю змінити вигляд приміщення, надаючи йому сучасний або класичний характер. Одним з таких продуктів є Azzardo Gulia 7 Pendant (Fh5957Bj120), який поєднує в собі унікальний дизайн і високу функціональність. Світлова ефективність. Модель Azzardo Gulia 7 Pendant оснащена 7 джерелами світла, що забезпечує відмінне освітлення навіть великих площ. Кожне джерело світла...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 см |
| Ширина | 360 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 36 см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 36 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 7 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 50W |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | FH5957-BJ-120 |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | GU10 |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 892 ₴


