Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампа виконана в стилі бохо. Лампа PUKET, виготовлена з металу білого кольору. Розміри продукту: 30 см ширини, 30 см довжини та 160 см висоти. Продукт має I клас захисту електричної безпеки. Абажур виконаний з бамбука коричневого кольору. Абажур розміром: 55 см висоти та 30 см ширини. Лампа призначена для 1 лампочки E27 з максимальною потужністю 25W. Продукт з можливістю регулювання висоти. Освітлення створене для підсвічування та декорування нашої вітальні. Лампа з класом захисту IP20. Продукт продається без лампочок
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип цоколя | E27 |
| Тип світильника | Підвісний |
| Виробник | Nowodvorski |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 160cm мм |
| Глибина | 30cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 30 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 25W |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | PUKET L 11162 |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний, Бохо |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 30cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 040 ₴


