
Плафон Nowodvorski Agnes Square LED Pro 64W 4000K IP44 10994
11 040 ₴
- В наявності
- Код: 173261705
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Скляна стельова лампа AGNES SQUARE 10994 LED 64W 4000K IP44 біла в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у вашому домі. Освітлення легко впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю, а її універсальна форма забезпечить, що її світло створить комфортну і затишну атмосферу, сприятливу для зустрічей з друзями, а також допоможе розслабитися після дня, проведеного поза домом, у спокійні вечори з близькими. Модель Agnes виготовлена з практичних і...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 4000К |
| Тип світильника | Стельовий |
| Виробник | Nowodvorski |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 5cm мм |
| Глибина | 63cm мм |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | C |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 64W |
| Марка | Nowodvorski Lighting |
| Матеріал | Сталь |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Ванна |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 63cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 040 ₴

