
Світлодіодна підлогова лампа Nowodvorski Mono 2xGU10 чорний/латунь 7718
10 994 ₴
- В наявності
- Код: 119029485
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
NOWODVORSKI - LAMPA STOJĄCA MONO 2XGU10 - CZARNY/MOSIĄDZ - 7718. Торшер. NOWODVORSKI - LAMPA STOJĄCA MONO 2XGU10. відіграє ключову роль в оформленні інтер'єрів, будучи як джерелом світла, так і важливим декоративним елементом. Її. сучасний дизайн. гармонійно поєднує функціональність і естетику, чудово вписуючись в актуальні тренди інтер'єру. Завдяки поєднанню високоякісних матеріалів та інноваційних рішень, ця лампа не тільки освітить простір, але й збагатить його елегантним акцентом, який стає центральною точкою декору. Тип і матеріал виготовлення. Модель...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал каркасу | латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 212cm мм |
| Глибина | 20cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 30 |
| Додаткова інформація | Регулювання яскравості |
| Кількість світлових точок | 2 |
| Максимальна потужність лампочки | 10W |
| Марка | Nowodvorski |
| Мoдель | Mono |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Світлодіодні |
| Цоколь | GU10 |
| Ширина | 29cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 994 ₴


