Доставка зі складу 5-10 днів.
Nowodvorski Salva 5428. Люстри є ключовим елементом оформлення інтер'єрів, який не лише впливає на освітлення приміщень, але й надає їм характер. Вибір відповідної моделі є надзвичайно важливим, оскільки саме вона створює атмосферу в даному інтер'єрі. Nowodvorski Salva 5428. є відмінним прикладом сучасного світильника, який поєднує функціональність з естетикою, привертаючи увагу і створюючи приємну атмосферу в кожному приміщенні. Модель не лише виконує своє основне завдання освітлення, але також є стильним декором. Енергоефективність і клас ефективності...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Колір | Сріблястий |
| Цоколь | GU10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 38cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 35cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 38 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампи | 35W |
| Матеріал | Стекло |
| Мoдель | Salva |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Коридор/лестниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові |
| Ширина | 35cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴





