Доставка зі складу 5-10 днів.
Nowodvorski Hermanos (10906). Люстра. Nowodvorski Hermanos (10906). це відмінний вибір для тих, хто прагне поєднати. сучасний дизайн. з функціональністю. Завдяки високій якості виконання з. сталі. , ця модель ідеально підійде для їдальні, створюючи відповідну атмосферу під час прийому їжі. Вражаючі розміри лампи, такі як висота 130 см, ширина 132 см та діаметр абажура 130 см, привертають увагу і забезпечують належне освітлення для більших просторів. Енергоефективність і енергозбереження. У наш час, коли. сталий розвиток. і...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 130cm мм |
| Глибина | 121cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 130 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 10W |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | Hermanos |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Столова |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | GU10 |
| Ширина | 132cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 484 ₴



