Доставка зі складу 5-10 днів.
Nowodvorski OSLO LED 90 7520. Люстра. Nowodvorski OSLO LED 90 7520. це відмінний вибір для тих, хто шукає сучасне освітлення, яке поєднує в собі естетику та функціональність. Її елегантний дизайн робить її ідеальною для різноманітних декоративних стилів, а використання високоякісних матеріалів забезпечує довговічність. Завдяки енергоефективним рішенням, ця лампа не тільки гарно виглядає, але й сприяє зниженню витрат на енергію. Енергоефективність та клас енергетичної ефективності. Модель ця безумовно задовольнить тих, хто дбає про...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150cm мм |
| Глибина | 8cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 12 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 16W |
| Матеріал | Сталь, Метал, Масив дерева |
| Мoдель | Oslo |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний, Скандинавський |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 4000K, 3000K |
| Цоколь | G13 |
| Ширина | 8cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 538 ₴




