Доставка зі складу 5-10 днів.
Nowodvorski Imbria Black 9680. Специфікація: Живлення:230. Матеріал:сталь, плетений кабель. Висота:130 см. Ширина:125 см x 60 см. Джерело світла:10 x GU10 макс 35W. Лампа продається без лампочок
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Тип цоколя | GU10 |
| Тип світильника | Підвісний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 130 см |
| Ширина | 125 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 130см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 130 |
| Додаткова інформація | З регулюванням яскравості |
| Кількість джерел світла | 10 джерел |
| Максимальна потужність лампи | 35W |
| Матеріал | Сталь, Метал |
| Мoдель | Imbria |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | GU10 |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 546 ₴



