Доставка зі складу 5-10 днів.
8032 Лампа підвісна HERMANOS V NOWODVORSKI НОВИНКА (1). Стельові світильники. виконують ключову роль в кожній архітектурі інтер'єру, надаючи йому не тільки відповідне освітлення, але й характер і стиль. Серед доступних на ринку рішень варто звернути увагу на цю модель від відомого виробника. Nowodvorski. Це. сучасне освітлення. ідеально підійде для різних приміщень, таких як. вітальня. ,. спальня. ,. кухня. ,. офіс. чи. коридор. Коли обираємо лампи для наших інтер'єрів, варто звернути увагу на кілька ключових характеристик. Висока якість матеріалів. ,. енергоефективність. ,...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Цоколь | GU10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 132cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 132cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 13 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 10W |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | Hermanos |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Білий |
| Ширина | 132cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 064 ₴




