Доставка зі складу 5-10 днів.
Nowodvorski CEDRO L Беж 7 Лампа стельова Плафон Сучасний класичний Коридор E27 LED. Nowodvorski/Внутрішнє освітлення/Стельові лампи/Плафони. Бажаєте, щоб ваші інтер'єри випромінювали стиль і характер? Nowodvorski - це відмінне поєднання елегантності, інновацій та функціональності, яке змінить будь-який простір. Задоволення від якості гарантовано. Ідеально підійде для приміщення, як: Коридор і не тільки. Сучасний класичний стиль продукту зробить ваше приміщення яскравим на довгі роки використання так, як ви цього бажаєте! Переваги продукту. Стильний дизайн. – Унікальний вигляд, який впишеться...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Колір | Бежевий |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 24,5cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 20cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 20 |
| Кількість джерел світла | 7 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 15W |
| Матеріал | Пластик, Тканина |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Плафоны |
| Ширина | 78cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 679 ₴








