Доставка зі складу 5-10 днів.
Сучасна підвісна лампа Cambio MOD398PL-01GR1 над острівцем сірого кольору в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у Вашому домі. Освітлення легко впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю, а її універсальна форма забезпечить, що її світло створить комфортну і затишну атмосферу, сприятливу для зустрічей з друзями, а також розслабить після дня, проведеного поза домом, у спокійні вечори з близькими. Модель Cambio виготовлена з практичних і міцних...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 17cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 58 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60W |
| Матеріал | Алюміній |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний, мінімалістичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 22cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 449 ₴






