
Підвісна люстра Zumaline Q-Rotate темно-металік бронза 2247-34 3902030781
17 892 ₴
- В наявності
- Код: 179227602
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Опис продукту. Опис продукту: Люстра LED Paul Neuhaus Q-ROTATE 003902-030781 — це сучасне освітлення, яке поєднує елегантність з функціональністю. Завдяки регульованій температурі світла, ви можете налаштувати атмосферу у своєму інтер'єрі відповідно до своїх потреб. Параметри продукту: Матеріал: Метал. Колір: Коричневий, Чорний. Модель: Q-ROTATE. Тип джерела світла: Вбудований LED. Кількість джерел світла: 1. Максимальна потужність [Вт]: 9. Можливість заміни: ні. Кількість люменів: 850. Кількість Кельвінів [К]: 2700-5000. Висота [СМ]: 35-190. Діаметр [СМ]: 14. Тип захисту [IP]: 20. Температура світла: Регульований діапазон кольорів...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Paul Neuhaus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Матеріал каркасу | бронза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 190cm мм |
| Глибина | 14cm мм |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 9W |
| Марка | Paul Neuhaus |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні світильники |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 14cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 892 ₴


