Доставка зі складу 5-10 днів.
Elstead Sonoma Valley. Стельові світильники відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи їм неповторний характер та створюючи відповідну атмосферу. В залежності від стилю та потреб, можуть використовуватися в різних приміщеннях, таких як вітальня, спальня, кухня чи офіс. Вибір відповідного стельового світильника може значно вплинути на комфорт та естетику інтер'єру. Параметри світла. Elstead Sonoma Valley. це унікальний стельовий світильник, який має. 2 джерела світла. Завдяки патрону. E27. , світильник сумісний з широким асортиментом ламп, в тому числі енергозберігаючими LED. Максимальна потужність кожної...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 44cm мм |
| Глибина | 44cm мм |
| Додаткова інформація | З регулюванням яскравості |
| Кількість джерел світла | 2 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 60W |
| Матеріал | Метал, Скло |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний, Класичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 22cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 119 ₴


