Доставка зі складу 5-10 днів.
Aldex Trevo (1083K40). Стельовий світильник. Aldex Trevo (1083K40). це надзвичайно стильний елемент оформлення інтер'єру, який поєднує в собі. сучасний дизайн. та. високу якість виконання. Окрім функції освітлення, цей світильник впливає на атмосферу приміщень, що робить його ідеальним вибором для людей, які шукають як естетику, так і функціональність. Завдяки використанню міцних матеріалів та енергоефективних рішень,. Aldex Trevo. безумовно, задовольнить очікування навіть найвимогливіших користувачів. Ключові характеристики стельового світильника. Обираючи стельовий світильник, варто звернути увагу на кілька...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aldex |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 86 см |
| Ширина | 126 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 100см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 10 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 35W |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Trevo |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | GU10 |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 758 ₴







