Доставка зі складу 5-10 днів.
Підвісна лампа PINNE 115 чорна 4000K. Функціональність у стильному оформленні. Для офісу, для дому та для офісу вдома. Виберіть саме таке світло, яке вам потрібно. Ознайомтеся з колекцією Pinne. Це цілий каталог ламп, які дозволять вам точно підібрати параметри освітлення до вашого інтер'єру та створити унікальні світлові композиції. Обирайте лампи, чий позачасовий, мінімалістичний дизайн, мабуть, блідне лише в порівнянні з їхніми експлуатаційними характеристиками. Лампи Pinne мають різні розміри, кольори та потужність, але всі мають ті ж самі переваги: забезпечують відмінні умови для роботи,...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sollux |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150cm мм |
| Глибина | 5cm мм |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоефективності | A |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 38W |
| Марка | Sollux |
| Матеріал | Алюміній |
| Мoдель | TH.069 |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Столова, Коридор/листниця, Кухня |
| Стиль | Сучасний, Лофт, мінімалістичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 4000K, 3000K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 115cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 303 ₴





