Доставка зі складу 5-10 днів.
Ideal Lux Ovalino Sp5 74139. Люстра. Ideal Lux Ovalino Sp5 74139. є ключовим елементом оформлення інтер'єру, який значно впливає на атмосферу та функціональність приміщення. Правильно підібране освітлення не лише підкреслює естетичні якості, але й створює затишні та комфортні умови для життя. Сучасні підвісні лампи, такі як модель Ovalino, є надзвичайно універсальними і знаходять застосування в різних просторах – від кухні, через вітальню та спальню, до офісу чи коридору. Енергоефективність та клас енергоефективності. Модель Ovalino, хоча й належить до класу...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ideal Lux |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 44 |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 60W |
| Марка | Ideal Lux |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня, Ванна |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 44cm мм |
| Енергетичний клас | G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 189 ₴


