Доставка зі складу 5-10 днів.
LUCES EXCLUSIVAS ANCUD Лампа стельова (LE41571). Стельові лампи відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, пропонуючи функціональність і естетику одночасно. Їх різноманітність дозволяє підібрати до різних приміщень, створюючи відповідну атмосферу і підкреслюючи декор інтер'єру. Однією з унікальних моделей у цій категорії є. LUCES EXCLUSIVAS ANCUD Лампа стельова (LE41571). Параметри світла. Ця стельова лампа забезпечує відмінне освітлення завдяки використанню одного джерела світла LED потужністю до 40W. Випромінюване світло характеризується температурою кольору в діапазоні від...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Luces Exclusivas |
| Висота | 10cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 46 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 40W |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | G13 |
| Енергетичний клас | E |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 663 ₴


