Доставка зі складу 5-10 днів.
Azzardo Лампа Підвісна Над Стіл Portofino Led. 29W. 3000K Чорний Білий (Az5637). Azzardo Лампа Підвісна Над Стіл Portofino. це відмінне поєднання. сучасного дизайну. і функціональності, яке ідеально впишеться в різноманітні інтер'єри. Пропонуючи не тільки. джерело світла. , але й стильний декоративний елемент, лампа ця безсумнівно змінить атмосферу в кожному приміщенні. Завдяки використанню технології LED, модель ця вирізняється. енергоефективністю. та тривалим терміном служби, що робить її привабливим вибором для тих, хто шукає сучасні рішення освітлення...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 154cm мм |
| Глибина | 80cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 60 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 39W |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 80cm мм |
| Енергетичний клас | G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴



