Доставка зі складу 5-10 днів.
Опис продукту. Матеріал каркасу: метал. Колір: сатиноване золото. Проект абажурів: подвійне скло, лаконічне та технологічне виконання. Колір зовнішнього плафона: прозорий, оцинкований сірий з градієнтом. Джерело світла: LED. Температура кольору: 3000K. Регульований кабель у підвісних моделях: 3 метри, ідеально підходить для приміщень з високими стелями. Колір: золото. Колір світла: 3000. Можливість затемнення: Ні. Висота[мм]: 272. Діаметр[мм]: 200. Глибина[мм]: 200. Матеріал: алюміній. Рівень захисту IP: IP 20. Клас енергетичної ефективності: G. Напруга: AC 220-240 V 50 Hz. Потужність...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Прозорий |
| Тип | Настільна лампа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 27,2cm мм |
| Глибина | 20cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 20 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Матеріал | Алюміній |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний, Лофт, Індустріальний |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 52cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 449 ₴







