
Підвісний світильник Azzardo Clara 60 CCT Switch Dimm білий Az5817
17 892 ₴
- В наявності
- Код: 165923214
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Azzardo Лампа підвісна Clara 60 Cct Switch Dimm Білий Az5817. Azzardo Лампа підвісна Clara 60 Cct Switch Dimm. це унікальний продукт, який поєднує сучасний дизайн з функціональністю. Ця лампа підвісна не тільки забезпечує. відмінне освітлення. , але також є важливим декоративним елементом в кожному інтер'єрі. Завдяки мінімалістичному стилю та високій якості виконання, модель. Clara. вирізняється на фоні інших продуктів, роблячи її ідеальним вибором для офісів та інших просторів. Матеріал і дизайн. Лампа виготовлена з. металу. ,. сталі. та. пластика. , що забезпечує їй...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 3300К |
| Тип світильника | Підвісний |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 60 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 50W |
| Матеріал | Сталь, Метал, пластик |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Мінімалістичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 60cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 892 ₴


