Доставка зі складу 5-10 днів.
Cosmo Light Boston P12826Br. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи приміщенням характер і стиль. Серед них вирізняється Cosmo Light Boston P12826Br., яка завдяки сучасному дизайну і функціональності ідеально впишеться в різні домашні чи офісні інтер'єри. Параметри світла. Cosmo Light Boston P12826Br. - це підвісна лампа, яка оснащена 12 джерелами світла. Кожна лампочка може мати максимальну потужність 40W, що дає в цілому вражаючу потужність 480W. Лампа пристосована для лампочок з цоколем E27, що дозволяє легко підібрати відповідні джерела світла, в...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Cosmolight |
| Висота | 98cm мм |
| Глибина | 99cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 99 |
| Кількість джерел світла | 12 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 40W |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Boston |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 99cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 892 ₴



