Доставка зі складу 5-10 днів.
ЕКСКЛЮЗИВНІ ЛАМПИ PICO Люстра стельова. Стельові лампи є невід'ємним елементом кожного інтер'єру, виконуючи не лише освітлювальну, але й декоративну функцію. Їх різноманітність дозволяє підібрати до різних приміщень, створюючи відповідну атмосферу і підкреслюючи стиль інтер'єру. Введення відповідного освітлення може значно впливати на комфорт перебування в даному місці. Світлові параметри. Люстра стельова. ЕКСКЛЮЗИВНІ ЛАМПИ PICO. оснащена. одним джерелом світла. з максимальною потужністю 42W. Завдяки застосуванню технології LED, вона забезпечує. ефективне та енергоощадне освітлення...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Luces Exclusivas |
| Висота | 10cm мм |
| Глибина | 56cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 56 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 42W |
| Матеріал | Сталь, Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | G13 |
| Ширина | 56cm мм |
| Енергетичний клас | F |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 428 ₴


