Плафон Elstead Beacon Square старий бронзовий KL-BEACON-SQUARE-F-OZ
17 369 ₴
- В наявності
- Код: 108064442
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Elstead Plafon Beacon Square старий бронзовий KL-BEACON-SQUARE-F-OZ. Люстри стельові - це ключовий елемент кожного інтер'єру, який впливає на атмосферу і функціональність простору. Вибір відповідної моделі дозволяє створити унікальний настрій у різних приміщеннях, від вітальні до ванної кімнати. Elstead Plafon Beacon Square - це відмінна пропозиція для тих, хто цінує класичний стиль і високу якість виконання. Параметри освітлення. Одним з найважливіших аспектів кожної стельової лампи є її світлова ефективність. Plafon Beacon Square оснащений двома джерелами світла, що забезпечує...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Колір | Коричневий |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 21,5 см мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 30,5 см мм |
| Кількість джерел світла | 2 джерела |
| Максимальна потужність лампи | 60W |
| Матеріал | Стекло |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Ванна |
| Стан | Нове |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Плафоны |
| Ширина | 30,5 см мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 369 ₴

