Доставка зі складу 5-10 днів.
Настільна лампа ORLEANS T01487BR-WH. Cosmo Light. Настільна лампа ORLEANS T01487BR-WH. це лампа, яка створює настрій одним натисканням. Встановлена на столику біля дивана, на консолі в холі або на тумбочці в спальні, вона дає м'яке світло, завдяки чому інтер'єр відразу здається більш затишним. Замінює різке верхнє освітлення, коли хочеш сповільнити темп дня. Завдяки продуманій формі настільна лампа добре виглядає також вдень – як елемент композиції з книгами, рамками чи квітами. Це практичний додаток, який поєднує функцію користування з декоративною. Настільна лампа...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Золотий |
| Тип | Настільна лампа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Cosmolight |
| Висота | 25cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 39 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 40W |
| Матеріал | Метал, Тканина |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Класичний |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 42cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 770 ₴



