
Підвісний світильник Markslojd Ruben потрійний золотий 107883
19 216 ₴
- В наявності
- Код: 90660168
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Markslojd Lampa Ruben Potrójna Złota (107883). Лампа стельова. від. Markslojd. це відмінне поєднання функціональності та естетики, яке надає характер кожному інтер'єру. Модель. Ruben Potrójna. вирізняється. сучасним дизайном. та високою якістю виконання, що робить її ідеальним вибором для офісу, вітальні чи їдальні. Завдяки використанню. трьох джерел світла. , лампа забезпечує відповідне освітлення, яке впливає на атмосферу приміщення. Енергоефективність та клас енергоефективності. Лампа Ruben. характеризується. класом енергоефективності A. , що робить її ідеальною...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Markslojd |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 2700К |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 40cm мм |
| Глибина | 70cm мм |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 35W |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | GU10 |
| Ширина | 85cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 216 ₴





