Доставка зі складу 5-10 днів.
Italux Santo. Люстри є надзвичайно важливим елементом освітлення інтер'єрів, надаючи їм відповідний клімат і підкреслюючи декор. Серед різноманітних моделей на ринку, варто звернути увагу на підвісні лампи, які чудово підходять для різних приміщень, додаючи їм елегантності та стилю. Світлова ефективність. Підвісна лампа Italux Santo характеризується високою світловою ефективністю завдяки 12 джерелам світла. Кожне джерело може досягати максимальної потужності 40W, що дозволяє забезпечити відмінне освітлення навіть великих просторів. Лампа працює з класичними та LED лампочками, що дає...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITALUX |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 15cm мм |
| Глибина | 65cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 65 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 12 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 40W |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Santo |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Коридор/лестниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 65cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 324 ₴


