Доставка зі складу 5-10 днів.
AZZARDO - Люстра SOLEN 6 6XE14 - ЧОРНИЙ/ЗОЛОТИЙ - AZ4700. Стельові світильники є невід'ємним елементом кожного інтер'єру, виконуючи ключову роль освітлення та декору. Їх використання різноманітне, від спалень до віталень і офісів. Сьогодні надзвичайно важливо, щоб лампа була не лише функціональною, але й естетичною. Параметри освітлення. Люстра. AZZARDO SOLEN 6. є синонімом сучасного дизайну та ефективності. Має. 6 джерел світла, які чудово освітлять будь-який простір. Лампи E14 з максимальною потужністю 40W кожна, забезпечують достатньо...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | E14 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 62cm мм |
| Глибина | 12cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 62 |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 40W |
| Матеріал | Метал, Скло |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 110cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 892 ₴





