Доставка зі складу 5-10 днів.
Luces Exclusivas Zacapu Лампа підвісна. Стельові світильники - це ключовий елемент кожного інтер'єру, який дозволяє створити відповідну атмосферу та функціональність простору. Від їдальні до спальні, добре підібране освітлення може творити дива. Серед різноманітних моделей, доступних на ринку, Luces Exclusivas Zacapu Лампа підвісна. вирізняється як дизайном, так і функціональністю. Ефективність освітлення. Одним з найважливіших параметрів кожної стельової лампи є її здатність освітлювати простір. У випадку Luces Exclusivas Zacapu, ми можемо розраховувати на потужність лампочки, що становить...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Luces Exclusivas |
| Висота | 150cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 60 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 42W |
| Матеріал | Сталь, Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 369 ₴


