Доставка зі складу 5-10 днів.
Ексклюзивні світильники Толука підвісна лампа. Стельові світильники є невід'ємним елементом кожного інтер'єру, який виконує не лише освітлювальну, але й декоративну функцію. Завдяки різноманітним стилям, формам і кольорам їх можна підібрати до різних приміщень, таких як кухня, вітальня чи спальня. Підвісна лампа. Ексклюзивні світильники Толука. чудово вписується в ці вимоги, пропонуючи сучасний дизайн та високу функціональність. Світлова ефективність і джерела світла. Підвісна лампа. Ексклюзивні світильники Толука. оснащена. одним джерелом світла. , яке максимально досягає потужності 48W. Завдяки цьому...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Luces Exclusivas |
| Висота | 80cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 80 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 48W |
| Матеріал | Сталь, Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 731 ₴


