Доставка зі складу 5-10 днів.
Sollux. FRENCH SKY. Люстра. HALO 6. чорний. колекція HALO. Люстра HALO - це дизайн, який залишається в пам'яті на дуже довго. Унікальна форма і багата палітра кольорів – HALO це відповідь на потреби сучасних інтер'єрів. Її впізнаваний, рифлений корпус у поєднанні з матовою, молочною кулею створює сучасний, а водночас затишний акцент в кожному просторі. Це лампа, яка перетворить кожен інтер'єр на унікальне місце. FRENCH SKY. ВІДЗНАЧАЄТЬСЯ ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЮ. Your browser does not support the video tag. Кілька причин, чому варто обрати продукт Sollux. Тривалість на роки. Для виготовлення...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Sollux Lighting |
| Висота | 230cm мм |
| Глибина | 64cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 64 |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Максимальна потужність лампи | 8W |
| Матеріал | Сталь, Скло, алюміній |
| Поміщення | Коридор/лестниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний, Класичний |
| Тип | Люстри |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 64cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 588 ₴







