
Підвісний світильник Light Prestige LP-999/1P L GD CCT дзеркальний великий золотий
18 547 ₴
- В наявності
- Код: 179227434
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Light Prestige Люстра підвісна Mirror L золота IP44 LED CCT підвісна натяжна сучасна, класична вітальня, спальня, ванна кімната, офіс/кабінет LED - надійне освітлення для вашого дому. Люстра Mirror - стильне освітлення з золотим оздобленням, яке ідеально впишеться в сучасні та елегантні інтер'єри. Її кругла форма та металева оболонка надають простору легкості та тонкої елегантності. Вбудоване світло LED CCT дозволяє налаштувати колір світла перед монтажем, що забезпечує оптимальний комфорт освітлення. Завдяки класу захисту IP44, люстра підійде...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light Prestige |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 3000K |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал каркасу | дзеркало |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 см |
| Ширина | 90 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 120 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | F |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Марка | Light Prestige |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Ванна |
| Стиль | Сучасний, Класичний, Гламур, Індустріальний, мінімалістичний |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 547 ₴


