Доставка зі складу 5-10 днів.
Maytoni Balbo Smoke Mod11204N. У сучасному світі освітлення інтер'єрів відіграє ключову роль у формуванні атмосфери та дизайну наших приміщень. Люстри, такі як Maytoni Balbo Smoke Mod11204N., не тільки забезпечують світло, але й є важливим декоративним елементом, який може повністю змінити вигляд кожного інтер'єру. Завдяки різноманітним застосуванням, стельові світильники ідеально підходять для різних приміщень, від спальні до вітальні. Параметри освітлення та функціональність. Стельовий світильник Maytoni Balbo Smoke Mod11204N. - це сучасне освітлювальне рішення, яке...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Цоколь | G9 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 25cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 38cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 38 |
| Кількість джерел світла | 4 джерела |
| Максимальна потужність лампи | 28W |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | BALBO |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові |
| Колір | Прозорий |
| Колірна температура | 3000K |
| Ширина | 38cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 446 ₴



