Доставка зі складу 5-10 днів.
Lucide Сучасна стельова світлодіодна лампа Vixi 25115/35/65. Стельові лампи - це один з ключових елементів освітлення в кожному інтер'єрі. Їх вибір має величезний вплив на атмосферу, функціональність і естетику приміщення. Сучасні стельові лампи. чудово підходять як для віталень, так і для спалень, пропонуючи різноманітні стилі, матеріали та технології освітлення. Одним з видатних продуктів у цій категорії є. Lucide Сучасна стельова світлодіодна лампа Vixi 25115/35/65. Світлова ефективність і джерела світла. Одним з найважливіших параметрів кожної стельової лампи є...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lucide |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 2700К |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 175cm мм |
| Глибина | 35cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 35 |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Марка | Lucide |
| Матеріал | Стекло |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 35cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 160 ₴


