Доставка зі складу 5-10 днів.
MOOSEE ліхтар стельовий / плафон CELL 3 золото. MOOSEE ліхтар стельовий / плафон CELL 3 золото. це унікальне поєднання елегантності, сучасного дизайну та практичних рішень. MOOSEE Ліхтар Стельовий / Плафон CELL 3 Золото – Сучасний Стиль і Функціональність. MOOSEE ліхтар стельовий / плафон CELL 3 золото. це унікальне поєднання елегантності, сучасного дизайну та практичних рішень. Її органічна, обтічна форма виконана з високоякісної сталі, поліпропілену та акрилу, що надає інтер'єру легкості, а золоте оздоблення додає йому розкішного характеру. Це відмінний вибір для людей,...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Moosee |
| Висота | 9,5cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 50cm мм |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Матеріал | Сталь |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Кухня, Вітальня, Спальня, Ванна |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Плафоны |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 50cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 981 ₴











