
Підвісний світильник Abruzzo скляний 4 кулі світлові та 8 звукоізоляційних сірих 4xG9 65см AbrGrappaHS
19 231 ₴
- В наявності
- Код: 167651743
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Abruzzo Lampa Wisząca Szklana 4 Kule Świetlne Oraz 8 Kul Dźwiękochłonnych Szarych 4Xg9 65Cm Vino. Лампа підвісна. Abruzzo. , модель. Vino. , це відмінне поєднання сучасного дизайну та функціональності. Завдяки. чотирьом джерелам світла. та елегантному оздобленню, стає не лише джерелом освітлення, але й важливим декоративним елементом в кожному інтер'єрі. Ідеально підійде для офісів та домашнього простору, підкреслюючи стиль і характер приміщення. Енергоефективність та ефективність енергоспоживання. Вибір відповідного освітлення має ключове значення для економії енергії...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Abruzzo |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 140cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 65 |
| Кількість джерел світла | 4 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 40W |
| Матеріал | Стекло |
| Мoдель | Vino |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 63cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 231 ₴




