Доставка зі складу 5-10 днів.
Markslojd Stromsholm 100613. Люстра. Markslojd Stromsholm 100613. відіграє надзвичайно важливу роль в оформленні інтер'єрів, впливаючи на їх функціональність та атмосферу. Поєднує елегантність з практичністю, що робить її відмінним вибором для різних оформлень. Завдяки своєму стилю гламур, люстра надає характеру кожному приміщенню, незалежно від стильових уподобань. Енергоефективність та клас енергоефективності. Ця модель вирізняється не лише естетикою, але й відмінними енергетичними параметрами. Клас енергоефективності A означає, що використання...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Markslojd |
| Цоколь | E14 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 230cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 36cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 36 |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампи | 40W |
| Марка | Markslojd |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Strömsholm |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Гламур |
| Тип | Стельові |
| Колір | Золотий |
| Ширина | 36cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 296 ₴



