Доставка зі складу 5-10 днів.
SHILO є відносно молодим брендом на ринку освітлення. Проте лампи SHILO відразу вразили дизайнерів оригінальністю конструкції та увагою до деталей. У пропозиції виробника SHILO ми знайдемо, перш за все, технічні світильники. Shilo NOMI 8446 стельовий світильник 22x0,72W/LED 4000K IP20. Base Image: /c/0/c08e2f53e5ff0c647485b05ba6a1cfb6_tluo06cxvtjoezto.jpg. Ключове слово Amazon: Schwarz Modern Deckenlampe Deckenleuchte 1452lm 4000K 22x0,72W/LED IP20 NOMI 8446 Shilo Lampe für das Wohnzimmer Küche Korridor Die Schlafzimmer Esszimmer. Магазин: виробник. Ціна Euro: 278.020000. Small Image:...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Виробник | Nomi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 5,5cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 42cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 42 |
| Додаткова інформація | З лампою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампи | 16W |
| Матеріал | Сталь |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові світильники |
| Колірна температура | 4000K, 3000K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 42cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 636 ₴


