
Підвісний світильник Tk Lighting Esme скляні плафони чорний E27 Max 15W LED 5383
15 335 ₴
- В наявності
- Код: 162846648
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампа підвісна Esme. скляні абажури Чорний E27 Макс 15W Led 5383. TK Lighting. Лампа підвісна Esme. від TK Lighting. це ідеальне рішення для тих, хто шукає сучасне та елегантне освітлення для свого інтер'єру. Завдяки скляним абажурам чорного кольору, модель не тільки освітить простір, але й додасть йому характеру. Використання енергоефективних LED-ламп потужністю до 15W робить лампу дружньою до навколишнього середовища та бюджету. Енергоефективність. Один з ключових аспектів, які слід врахувати при виборі лампи, це ефективність енергоспоживання. Модель...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TK Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | E27 |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 110cm мм |
| Глибина | 130cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 30 |
| Клас енергоспоживання | C |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 15W |
| Марка | TK Lighting |
| Матеріал | Метал, алюміній |
| Мoдель | ESME GRAPHITE |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 30cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 335 ₴




