
Підвісний світильник Tk Lighting Esme 6Xe27 чорний димчастий 5384
15 549 ₴
- В наявності
- Код: 163040143
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Tk Lighting - Люстра Esme 6Xe27 Чорний/Димчастий (5384). Люстра. Esme. від TK Lighting. це відмінний вибір для тих, хто шукає елегантне та сучасне освітлення для свого інтер'єру. Завдяки своїй унікальній конструкції та естетиці, ця лампа не тільки освітить, але й збагачить оформлення кожного приміщення. З шістьма джерелами світла. Esme. ідеально підійде для офісів та сучасних квартир, створюючи затишну та функціональну атмосферу. Енергоефективність. Енергоефективність - один з найважливіших аспектів, які варто врахувати при виборі лампи...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TK Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 110cm мм |
| Глибина | 77cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 47 |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Максимальна потужність лампи | 15W |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | ESME GRAPHITE |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні світильники |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 47cm мм |
| Енергетичний клас | C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 549 ₴




