Доставка зі складу 5-10 днів.
Quoizel Kami Qz Kami F. Люстра. Quoizel Kami. - це відмінний вибір для тих, хто прагне поєднати. функціональність. з. естетикою. Завдяки елегантному дизайну, ця модель не тільки освітить приміщення, але й надасть йому особливого характеру. Ідеально підійде для. спальні, створюючи затишну атмосферу, що сприяє релаксації. Ключові характеристики. Нижче представлені найважливіші характеристики лампи. Quoizel Kami. : патрон: E27,. кількість джерел світла: 1,. максимальна потужність лампочки: 60W,. матеріал: метал,. колір: сірий,. стиль: класичний. Енергоефективність та клас енергоефективності...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | E27 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 13.5 см |
| Ширина | 42.1 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60W |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 483 ₴


