
Підвісний світильник LUCIDE VIDAL LED 48W 2700K чорний/білий 46403/48/30
21 077 ₴
- В наявності
- Код: 136683715
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
LUCIDE - ЛАМПА ПІДВІСНА VIDAL LED 48W 2700K ЧОРНИЙ/БІЛИЙ 46403/48/30. Стельові лампи є ключовим елементом освітлення в кожному інтер'єрі. Вони не тільки забезпечують відповідну яскравість світла, але й підкреслюють характер приміщення. Серед широкого асортименту доступних продуктів, підвісні лампи вирізняються своєю елегантністю та функціональністю, ідеально поєднуючись з різними стилями оформлення. Потужність та ефективність освітлення. Підвісна лампа Vidal. LED 48W - це продукт, який безумовно задовольнить вимоги навіть найвибагливіших користувачів. Завдяки потужності 48W лампа є в...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lucide |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 70cm мм |
| Глибина | 58cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 58 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 48W |
| Матеріал | Сталь |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Мінімалістичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 2700K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 58cm мм |
| Енергетичний клас | G |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 077 ₴



