Доставка зі складу 5-10 днів.
Trio Charivari Led Лампа Стельова 1-Пунктова Нікель 621290107. Стельові лампи відіграють надзвичайно важливу роль в освітленні інтер'єрів, пропонуючи як функціональність, так і естетику. Їх універсальність робить їх ідеальними для різних приміщень, таких як вітальня, спальня чи кухня. Одним з таких унікальних продуктів є. Trio Charivari Led Лампа Стельова 1-Пунктова. , яка вирізняється сучасним дизайном і високою якістю виконання. Освітлення та його параметри. Лампа стельова. Trio Charivari. оснащена одним джерелом світла LED потужністю до 42W. Випромінює...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | TRIO LIGHTING |
| Висота | 180cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 18 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 42W |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові |
| Колірна температура | 3000K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 62cm мм |
| Енергетичний клас | E |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 862 ₴


