
Підвісний світильник Step Into Design Space ST-9858 P/S чорний LED 20W
22 978 ₴
- В наявності
- Код: 174626149
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампа підвісна SPACE LED чорна 60 см. Лампа підвісна SPACE. це сучасний і стильний елемент декору, який характеризується. геометричною формою і просторовою конструкцією. Виготовлена з чорного металу та акрилу, внутрішня сторона конструкції заповнена світлодіодними стрічками, що забезпечують енергоефективне та продуктивне освітлення. Завдяки відкритій конструкції лампа не тільки освітлює приміщення, але й створює цікаву гру світла і тіні. Чорний колір є. елегантним і універсальним., завдяки чому ці лампи підходять до різних стилів декору. Ця унікальна пропозиція...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Step into design |
| Висота | 44cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 60 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | F |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 20W |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 60cm мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 978 ₴






