
Підвісний світильник Laser Solid Brass X 8924 Nowodvorski Lighting
21 116 ₴
- В наявності
- Код: 87486963
+380 (68) 936-55-05
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
LASER SOLID BRASS X 8924 ЛАМПА СТЕЛИ NOWODVORSKI LIGHTING. це колекція делікатних, тонких трубок, підвішених на проводі, метою яких є освітлення вибраної поверхні потужним, сконцентрованим вниз світлом. Їх цікава форма та різні монтажні основи роблять Laser ідеальним для освітлення як столу в їдальні, так і кавового столика в вітальні, або виконання ролі додаткового освітлення в кутку приміщення, створюючи неповторну атмосферу. Лампи пристосовані для використання світлодіодних джерел світла, зі спеціальною конструкцією, що концентрує світло вниз. Тип джерела світла: G9...
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nowodvorski |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 130cm мм |
| Глибина | 20cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 20 |
| Кількість джерел світла | 10 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 10W |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | LASER |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний, мінімалістичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 78cm мм |
| Енергетичний клас | A |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 116 ₴




